Jdi na obsah Jdi na menu
 


aktuality - herec

M. U. ztvárňuje postavu RICHARDA NAČERADCE v představení MUŽI V OFFSIDU

pod režijním vedením ONDŘEJE HAVELKY v Městském Divadle Mladá Boleslav. Představení má za sebou již 165 veleúspěšných repríz. Nutno vidět!

Nejbližší termíny jsou: 29.12.2016., 27.1.2017, 24.3.2017, 27.5.2017

na zájezdě: 6.1.2017 - Pardubice  

 

Začátkem června 2009 jsem byl osloven Městským divadlem Mladá Boleslav, abych zaskočil za onemocnělého kolegu pana Otu Jiráka roli Richarda Načeradce v představení Karla Poláčka, Martina Vačkáře a Ondřeje Havelky:

Muži v offsidu.

Ondřej mě vytipoval jako náhradníka. (Pod Ondřejovým vedením jsem už dvakrát na divadle pracoval - Tenhleten Mahattan, Má férová Josefína)

Jaká blaženost, zase si zahrát v pořádném divadle, v báječném představení, báječnou roli. A kolegové herci to hrajou tak krásně! Zahrál jsem si už aspoň 40krát a s každým představením moje radost stoupala. (Měl jsem totiž na tu roli jen dvě zkoušky a kolega Martin Zbrožek koncertoval někde v New Yorku, takže jsme se poprvé viděli teprve hodinu před prvním představením... Svou premiéru jsem prožíval stoicky, jako skok padákem, který se prostě třeba neotevře... (mrkněte se na www.mdmb.cz , to divadlo stojí za to!)


Leden 2017 natáčení v seriálu Život a doba soudce A. K.


PROBĚHLO:

ČT ART odvysílal film "Za zavřenými dveřmi" /THE DOOR/ slavného maďarského režiséra Istvána Szabó /MEFISTO/  v hlavní roli angl. star HELEN MIRREN. V českém znění: DANA SYSLOVÁ, režie českého znění: Martin učík.


Natáčení seriálu "KAPITÁN EXNER" - role: "Doktor Brouček" .